Enguide

BONUS

-

FREE SPINS BONUS

-

4.7 / 5
TOTAL SCORE

Enguide (Енгайд) – новий сервіс, який дозволяє вибрати найбільш підхожі курси з англійської мови залежно від ваших особистих уподобань, можливостей та необхідної вам локації. 

Як вибрати курси англійської мови? Скільки коштують курси англійської мови?Який є базовий курс англійської мови що атестується? Ці та безліч інших запитань виникають в голові, коли вивчення англійської чи будь-якої іншої мови стає твоїм пріоритетом. 

Платформа Enguide дозволяє обрати онлайн-школу чи індивідуальні та групові уроки вживу з найкращими умовами навчання та перспективами підвищення своїх знань з мови чи отримання абсолютно нових, ефективних знань з вибраного курсу та напрямку.

Enguide – унікальний агрегатор в Україні з пошуку і підбору курсів англійської мови

Для Enguide англійська мова – це основний напрямок роботи. Проект був спеціально продуманий та створений для зручності знайти те, що хоче людина. Щодня все більше і більше людей цікавляться, “які курси з англійської мови обрати?”, “де краще вивчати бізнес англійську? і тому подібне. Сервіс допомагає зробити правильний вибір, так щоб курси англійської були ефективні, цікаві, доступні по ціні, зручні по часу та територіально. 

Enguide сервіс

Основна місія сервісу – робити вивчення англійської мови трендом сучасного суспільства. Вчити мову потрібно не лише в школі та університеті чи коледжі, а й самостійно чи з допомогою професіоналів. Постійна підтримка рівня та додаткові вправи та методики вивчення іноземної мови допоможуть кожному досягти потрібних успіхів та отримати знання, які можна застосовувати в житті. 

З допомогою огляду різних шкіл з англійської мови в Україні представлених на Enguide англійська мова стає доступнішою у бідь-якому місті та куточку України. Отримай знання з мови, які ти хочеш сьогодні! Команда агрегатора Енгайд співпрацює з кращими перевіреними школами англійської мови. Що ви знайдете на цій платформі:

 • Список, де представлені всі школи англійської мови України,
 • Нові набори до цікавої для вас школи,
 • Акції та програми лояльності для учнів та майбутніх студентів,
 • Інформацію про розмовні клуби з англійської мови,
 • Програми підготовки, наприклад міжнародні іспити з англійської,
 • Цікаві тренінги та практикуми
 • Можливість спілкування та навчання з носіями мови і т.п..

Ця надзвичайно обширна та корисна інформація стане у пригоді кожному шукачеві знань у світі іноземної мови. Чим більше шукаєш – тим точнішу інформацію знайдеш з тими умовами, які тобі підходять найбільше. 

Enguide.ua у 2016 і статистика 

Сайт enguide став популярним ще у 2016 році, вже тоді на нього заходило більше 110,000 унікальних користувачів кожного місяця. В каталозі можна було знайти більше 600 курсів англійської мови. А відгуки учнів та студентів постійно з’являлися і з’являються у спеціальній рубриці платформи. Це багато про що говорить, правда ж? 

Довіра до сервісу зростає і все більше нових відвідувачів приходять на агрегатор Enguide.au, щоб знайти цікаві для них курси з необхідним рівнем англійської.

Про що можна дізнатися на платформі Enguide?

Як говорилося раніше, в основному це вся цікава інформація про школу англійської відповідно до фільтрації на сайті та побажань потенціального учня. В кожному місті є свої відповідні івенти, корисна інформація про події. Заглядайте час від часу у рубрику Афіша. 

Також платформа Енгайд має свій прикольний Журнал, де кожний читач знайде для себе щось корисне стосовно того як ефективніше вивчати англійську, прості кроки до результату та поради про те, як власне швидко подолати бар’єр і почати вільно володіти мовою.  

Ви можете запитати, а в яких містах працює Enguide сьогодні? В лістинг міст належать наступні:

Курси з англійської Київ

Курси з англійської Харків

Курси з англійської Дніпропетровськ

Курси з англійської Львів

Курси з англійської Одеса

Курси з англійської Запоріжжя

Курси з англійської Кривий Ріг

Курси з англійської Миколаїв

Сервіс планує розширювати можливості для користувачів та підключати ще більше нових регіонів та шкіл. Більше того, онлайн-сервіс Enguide вважається номером один з вибору курсів англійської мови в нашій країні і тому пропонує школам англійської мови, які ще не встигли потрапити у список агрегатора спробувати нові можливості. Школа може подати запит на розміщення і таким чином стати видимою для великої аудиторії шукачів. 

Враховуючи той факт, що карантин захопив простір у різних сферах життя та діяльності, сервіс Enguide допомагає знайти рішення в форматі шкіл з можливостями навчання онлайн відповідно до нуш, індивідуальних методик та окремих ефективних програм. Тут ви знайдете не лише онлайн-курси з англійської мови, але й також рейтинг шкіл, ціни, відгуки та умови навчання.

Enguide: Курси англійської мови в Києві і не тільки

Вже давно не секрет, що знання англійської мови створюють новий вхід до різних сфер та напрямів життя в професійному і навіть особистому плані. Ключові моменти вивчення англійської мови на курсах англійської мови в Києві та інших великих містах потрібно вивчати глибше. 

Надзвичайно різноманітні курси англійської мови в Києві відкривають безмежний простір для ідей та планів, нововведень та освітнього сервісу. Як тільки ти починаєш шукати варіанти, як наприклад “кращі курси англійської в Києві”, то починаєш губитися в пропозиціях і не знаєш, що краще обрати для себе, щоб мати результат. 

Процес глобалізації, можливості міжнародного навчання та бізнесу самі вносять корективи в наше життя і облять освітню послугу вивчення англійської мови на курсах надзвичайно популярною та перспективною на даний момент у столиці і у всій Україні. Проте, як зробити правильний вибір і вибрати підходящу школу, отримані знання в якій дадуть чудовий результат?

Десь у далекі 99-ті в Києві відкрилися перші курси англійської мови. І вже тоді формувалася культура навчання та різноманітні методики викладання. Нижче представленні ключові принципи діяльності лінгвістичних центрів.

 • Як правило, переважна частина шкіл англійської мови фокусують увагу можливих клієнтів на тому факті, що саме навчання буде проводитися в рамках конкретної комунікативної методики. Процес навчання студентів певної школи базується на тому, щоб навчити учнів говорити і долати страх говоріння, одночасно, розвиваючи мовлення англійською на різні теми. Таким чином, можна дуже швидко засвоїми основи іноземної мови, говорити вільно англійською і легко спілкуватися з іншими розуміючи ключове в діалогах.
 • Також, на курсах англійської мови учень буде обов’язково вивчати певну лексику по темі, набір слів та фрази, які весь час зустрічаються у мові, а особливо ,у повсякденних ситуаціях. Я показує практика, для початку достатньо вивчити десь 1500 слів початкового елементарного спілкування і це, в принципі, і є ключова програма курсів англійської мови – світ не стоїть на місці, як би це банально не звучало, тому нам потрібні ефективні та швидкі кроки до розвитку. Це вже, мабуть, і не секрет, що як тільки ви почнете говорити англійською – ваша кар’єра почне змінюватись у кращу сторону, те ж саме стосується і саморозвитку та самооцінки. Проте, варто розуміти, що для нормального вільного спілкування людині потрібно приблизно 3-7 тисяч слів з різних частин мови. 
 • Англійська мова популярна ще тим, що більшість її слів мають кілька значень, інколи різну конотацію і можуть використовуватися у різноманітних ситуаціях та контекстах. Це привід більше читати, спілкуватися і використовувати їх для повного розуміння значення. 
 • В англійській мові дуже багато синонімів, ну це має бути зрозуміло ще з попереднього пункту. Жодна інша іноземна мова не може позмагатися у цьому з нею. А отже, потрібно зробити все, щоб повноцінно використовувати багатство англійської мови в повсякденному житті, на переговорах та у спілкуванні з іноземними друзями. Замінити потрібне слово можна на те, що близьке за значенням, це допомагає викручуватися у несподіваних мовних обставинах. 
 • Якщо ви ще не встигли вивчити граматику на нормальному рівні, то загальний рівень володіння англійською мовою ще буде вважатися не достатнім (можна сказати, elementary чи pre-intermediate). Без граматики неможливо володіти вірними синтаксисом (побудова речень), щоб грамотно виражати свої думки та ідеї. Проте, так склалося у нас історично, що багато людей, навіть уже старшого покоління, бояться знову вчити мову і повертатися до тих страшних часів, коли вони годинами вчили нудні правила та таблиці, коли снилися їм ті граматичні форми дієслів та випадки вживання артиклів. Тепер, правила граматики можна зрозуміти всього лиш за 5-7 занять, якщо вивчати граматику як одну систему з конкретною структурою. 
 • І останнє, англійська мова найпоширеніша у світі, в будь-якому куточку світу ви знайдете того, хто  говорить англійською. Саме вона входить у трійку мов-лідерів (поряд з китайською та іспанською). Тільки уявіть скільки всього нового ви зможете осягнути в світі, ви станете його частинкою з новими можливостями та новаціями. 

Enguide: Обираєм напрямок англійської

Enguide Напрямки англійської

Enguide: Вибір Курсів Анлійської Мови по Містам

Enguide курси англійської в Києві

Якщо вас цікавлять курси англійської в онкретному місті України чи біля певної станції метро у Києві, то ви можите легко знайти потрібний варіант через пошукову систему сервіса Енгайд (Enguide). Кілька кліків і потрібні дані уже перед вами. Наприклад, ви ввели “курси англійської мови в Києві”, і отримати в результаті близько 200 варіантів. Перегляньте опис, цінову політику, графік навчання та напрямки англійської. Коли ти бачиш всю потрібну інформацію перед собою – стає просто порівнювати і бачити, що ти шукаєш. 

Під час пошуку потрібних курсів англійської мови чи школи через сервіс Enguide, можна також побачити біля кожної пропозиції:

 • кількість їхніх офісів,
 • вартість навчання за місяць,
 • станції метро, де вони знаходяться,
 • наявність безкоштовного пробного уроку,
 • методику навчання,
 • можливість навчатися зранку, вдень чи вечером.

Якщо вас все влаштовує, то просто клікаємо на “Вибрати Групу”. Для прикладу, нижче показано, яка інформація відкриється перед шукачем. 

Enguide вибираємо школу з англійської у Києві

Таким чином, ви можите безкоштовно записатися на пробний урок з англійської у вибраній школі або обрати функцію, щоб вам зателефонували для консультації. 

🙋Чи можна записатися на безкоштовний урок англійської?

Звичайно, можна, якщо це загальноприйнято для обраної вами школи. Якщо ви скористаєтеся сервісом з пошуку школи англійської мови у вибраному регіоні через систему Enguide – ви в описі одразу побачите, чи можливо пройти перший пробний урок безкоштовно.

⭐Де можна подивитися рейтинг курсів англійської мови?

Кожного майбутнього студента завжди цікавить рейтинг курсів з англійської мови. Ця інформація часто впливає на вибір курсів чи школи і допомагає оцінити програму та перспективи для кожного окремо. Ви можите подивитися на сайті Енгайд цілий список курсів англійської з рейтингом як в загальному, так і по регіонах. Така експертна оцінка прописується на основі перевірених та дійсних відгуків реальних учнів, хто вже встиг пройти пробне заняття з англійської, чи ті, хто займається вже певний час.

✅Чи є на Enguide курси для підготовки до ЗНО з англійської мови?

Так, звичайно можна. Вже тисячі студентів обрали кращі курси з англійської по напрямку “підготовка до ЗНО з англійської” і пройшли успішну підготовку та здачу іспиту. Для цього потрібно:
– Зайти на сервіс enguide.ua 
– У пошуковому полі вибрати напрямок навчання – “Підготовка до ЗНО”
– Вибрати станцію метро чи регіон
– Натиснути кнопку пошуку!
Ось і все, список усіх курсів з англійської мови по даному напрямку готовий. Обирай та навчайся вже сьогодні. Адже, чим раніше ти почнеш готуватися, тим більша вірогідність успішної значі ЗНО з англійської.

🎓Де почитати відгуки про курси/школу англійської мови?

Агрегатор пошуку курсів з англійської мови та різноманітних шкіл, дозволяє не лише обрати курси та вивчити інформацію про їх програму та умови, але й також дає можливість оглянути досвід інших людей, які вже встигли пройти пробне заняття з англійської, чи навчаються певний час в цікавій для вас школі. Відгуки дуже різноманітні, що дозволяє адекватно оцінити ті чи інші курси і зрозуміти, чи це саме те місце для вивчення англійської мови, яке ви шукаєте. Сервіс не розміщує спамні коментарі!

Рейтинг
( 6 оцінок, середнє 5 з 5 )
Поділитися з друзями