Репетитор англійської Солом’янський район Київ

Репетитор англійської Солом’янський район Київ доступний усім бажаючим покращити свій рівень англійської. Коли ми вводимо в пошукову систему даний запит, то знаходимо стандартні сайти з курсами, багато різноманітної реклами і гарні картинки без конкретики. Та чи підходить це вам чи вашій дитині? Чи буде вам достатньо приділено часу в групі або ж індивідуально, якщо все йде чітко в рамках відповідних методик та програм? Як заявити про свої побажання і вчити англійську мову з урахуванням ваших учнівських особливостей та потреб?

Шукаєш репетитора з англійської в Солом’янському районі Києва, тоді ти на правильному шляху. Я допоможу вивчити англійську мову і покращити ваш рівень знань. Дзвоніть зараз і запитуй деталі, якщо цікавить репетитор англійської Солом’янський район Київ,

Мій телефон – (067) 724-13-45

Досвід роботи репетитором 10 років. Маю диплом Перекладача з англійської мови та Філолога-дослідника (закінчила Магістратуру в Університеті Шевченка).

репетитор англійської Солом'янський район Київ відгуки

Репетитор з англійської Київ

 1. Звичайно, можна спробувати безкоштовний урок в популярній школі, в групі з іншими учнями, якщо такий пропонується новачкам, або ж просто проконсультуватися в телефонному режимі. Відповідь ви отримаєте, в голові вже буде певна картинка і загальне уявлення, але про майбутній результат отриманих там знань з англійської мови ніхто нічого не може гарантувати;
 2. Я завжди була і є “за” індивідуальний підхід до кожного учня окремо. Згадую, як сама ще студенткою ходила на групові курси з німецької мови на отримання рівня (B2) у один дуже відомий інститут Києва. Своя адаптована, конкретна програма, 3 книги відповідного рівня і автора, група з 8-10 чоловік (різні вікові категорії), багато спілкування, достатні об’єми домашньої роботи і все чітко по їхній методиці;
 3. Мій результат – рівень покращила, змогла здати державний іспит з німецької, але я не отримала стабільні знання і повноцінне розуміння граматичної системи мови, тобто все вийшло в загальному і в деяких випадках без конкретики. Начебто і регулярно займалися, багато спілкувалися, але з минулого залишилися якісь прогалини і особисті моменти нерозуміння тієї чи іншої теми, що накотило собою певні нечіткості і недовчення певного матеріалу.  

Для того, щоб такого не траплялося під час вивчення англійської мови, важливо враховувати:

 • “хронічні” недопрацювання учня;
 • Питання та побажання (хочу більше граматики, не можу говорити, є проблеми з письмом, або і те і інше, чи не вистачає нової лексики);
 • Звернути увагу на психологічні моменти (дитина боїться усного мовлення чи аудіювання, лінується багато писати, хоче більше завдань з відео, важко сформулювати думку і виражатися і тому подібне);
 • Виробляти в учня звичку вільного спілкування про будь-що (декілька речень на початку і в кінці уроку ЗАВЖДИ та повторення пройденого матеріалу!!! 

Тому, якщо Вас цікавить репетитор англійської Солом’янський район, Київ – звертайся та не соромтеся запитувати те, що Вас цікавить. Знання мови у ваших руках, достатньо захотіти прийняти їх і вільно використовувати. 

репетитор англійської Солом'янський район Київ

Репетитор англійської Солом’янський район Київ – як швидко знайти викладача?

Пошуки рідко відбуваються швидко, тому що завжди хочеться знайти кращий варіант для себе чи своєї дитини. Але, хто шукає – той знайде! Я тут якраз для того, щоб вам допомогти впоратися з цим нелегким завданням. Працюючи репетитором вже достатньо довгий час, я зрозуміла, що однакових учнів не буває, що для кожного англійська мова відкривається по різному, а граматика не завжди така важка як здається. 

Що варто враховувати, шукаючи репетитор англійської Солом’янський район Київ

Під час пошуку репетитора з англійської мови у Солом’янському районі міста Києва як і в будь-якому іншому районі столиці важливо розуміти деякі моменти:

 • Хто буде займатися (дитина, підліток, дорослий);
 • Для чого потрібен репетитор англійської (покращити знання на рівні шкільної програми, поїздка за кордон, для навчання у ВНЗ, для проходження співбесіди англійською, для роботи, ЗНО з англійської чи просто для себе на рівні розуміння і спілкування на будь-яку тему);
 • Стать та вік репетитора (якщо є такі побажання), хоча насправді це не сильно важливо, якщо репетитор англійської знає свою сферу, то вік і стать тут не грають якоїсь значної ролі;
 • Досвід роботи репетитора (студент з початковим досвідом чи викладач, який уже декілька років працює у сфері репетиторства і має напрацьовані методики та техніки викладання англійської мови як другої іноземної);
 • Місце та час проведення уроків з англійської (усім має бути зручно та комфортно в плані локації та часу). Тут учень уже сам вирішує як йому зручніше: займатися в себе вдома, у репетитора вдома, в окремому місці по домовленості чи онлайн). 
 • Ціна!!! Що входить у цю ціну і чому така сума за годину чи півтора у репетитора? (Ви маєте право запитати репетитора, а чому така сума за 1 годину?). Це абсолютно нормально і ви повинні отримати обгрунтовану відповідь на своє запитання. 

Такі важливі речі представлені вище допоможуть вам швидше знайти репетитора з англійської Солом’янський район, Київ і одразу зрозуміти, які питання задавати і що очікувати. 

репетитор англійської ціна

Скільки коштує 1 година репетитора англійської для дитини в Києві?

Якщо зайти на спеціальні портали для репетиторів, де представлено безліч оголошень від викладачів, вчителів та практикуючих студентів-тьюторів, то можна побачити дуже широкий спектр цін за 1 годину з англійської мови. Так, подібні платформи досить зручні, як для репетиторів з англійської мови так і для самих потенційних учнів. Зручність полягає у наявності великої бази репетиторів з іноземної мови та з багатьох інших предметів і можливості робити фільтрацію відповідно до ваших побажань. 

Проте, варто зауважити, що знайти репетитора, який буде відповідати вашим потребам з вивчення англійської і бажаній ціні не так вже й просто. Буває так, що ціна незначна (100 – 200 грн./ 1 година репетитора, але в презентації самого викладача недостатньо інформації стосовно досвіду репетитора, його кваліфікації та відгуків про нього. А трапляється ще й навпаки, коли репетитор ставить собі добрячу ціну (450-700 грн./год.), бо розуміє свій попередній досвід і потенціал, і знає як непросто дійти до певного рівня кваліфікації. 

В останньому випадку, потенційних учнів, звичайно, захоплює рівень знань викладача, досвід проживання за кордоном, безліч сертифікатів та, можливо, особливий підхід до викладання. Проте,погодьтесь, що на сьогодні, не в усіх батьків є можливість оплатити своїй дитині 500 грн за 1 годину репетитора з англійської мови. Це не означає, що варто звертатися одразу ж до студентів-репетиторів з лінгвістичних університетів, це означає, що потрібно зважувати всі “за” і “проти” і розуміти, що ваша дитина хоче чи повинна навчитися.

1. Я особисто, сьогодні пропоную для дітей (від 6 до 15 років) вартість від 250-300 грн;

2. Якщо я, як репетитор виїжджаю в Солом’янському районі до учня на урок – вартість 300-350 грн за годину;

3. Якщо розглядається варіант репетиторства в мене вдома по домовленості, тоді ціна може коливатися від 250-300 грн./год;

Тут я вже враховую вік дитини і програму для неї чи нього. Маєте питання – дзвоніть (067) 724 13 45 (Тетяна Андріївна) – буду рада відповісти на ваші питання стосовно уроків з англійської мови на Солом’янці, Київ.

Для правильного підбору оптимального репетитора, дуже важливо, щоб ви бачили наступну інформацію:

 • Викладацький досвід репетитора з англійської мови;
 • Наявність диплому про освіту, ступінь + додаткові дипломи (якщо наявні такі);
 • Район проживання репетитора;
 • Ставка репетитора (ціна за 1 годину);
 • Наявність позитивних відгуків на відповідних ресурсах.
 • Досвід роботи не лише репетитором, де активно використовувала англійська мова (ділова чи повсякденна). 

Знаючи вище представлену інформацію, а не лише фото викладача, ви можете самостійно оцінити, скільки коштує репетитор англійської Солом’янський район Київ для початкових класів чи, в загальному, скільки коштує репетитор з англійської мови для дорослих. Читаємо далі, щоб більше дізнатися про останнє запитання.

Репетитор англійської Солом’янський район Київ: Англійська для дорослих ціна

Правда ж цікаво скільки в середньому коштує репетитор з англійської мови для дорослих? З приходом карантинного життя, роботи онлайн та дистанційного навчання, багато з нас зрозуміли, що потрібно щось змінювати і більше вчитися. Все більше і більше людей, спеціалістів різноманітних галузей та студентів відчули потребу у додаткових знаннях, а саме потребі вивчати англійську мову для себе, для роботи, ширших можливостей чи більшої зарплати.

І це дійсно правда. Хочеш більше заробляти – повинен мати хоча б intermediate level з англійської мови, хочеш в спробувати себе в IT – знання англійської обов’язкові, зацікавився додатковим заробітком, наприклад, у напрямку віддалених професій – тут  також англійська буде актуальною. Все зводиться до одного – знання мови і будь-якого нового професійного напрямку – це крок вперед, ріст і більше можливостей для кожного. 

Що ж скільки насправді сьогодні коштує година репетитора з англійської для дорослих в Києві? Знову ж таки, тут враховується певний “статус” так би мовити викладача. Що входить в цей статус??? Рівень знань репетитора, освіта, репетиторський досвід, розвиток та особисті і професійні якості. В середньому по Києві, репетитор з англійської для дорослого за годину коштує від 300 до 450 грн. Це якщо мова йде про індивідуальний урок з учнем. Ціна часто залежить від рівня знань учня, його побажань:

 • потрібна бізнес англійська,
 • підготовка до співбесіди, 
 • навички ділового листування та спілкування по телефону для роботи, 
 • виїзд за кордон по роботі,
 • Знання мови для вузької спеціалізації фахівця і т. п.

Ціна репетитора з англійської для дорослих та для дітей початкових класів сильно не різниться, тому що і тут і там репетитору потрібно добре готуватися до уроків, враховуючи не лише різні потреби учнів, але й також їхні вікові та індивідуальні особливості. Репетитор англійської Солом’янський район Київ допоможе розібратися з труднощами у вивченні англійської мови.

Англійська для дітей репетитор Солом’янка, Київ

Англійська для дітей завжди має проходити з цікавістю, дослідженням та інтерактивним підходом. Діти одразу відчувають репетитора з англійської мови і після першого ж уроку можуть зрозуміти, чи їм комфортно займатися з людиною і щось нове пізнавати, чи щось трошки не так і потрібно обговорити з батьками разом певні моменти, які не влаштовують дитину, чи не зовсім підходять в плані викладання саме для цієї дитини.

Чому так різняться підходи і методи викладання англійської для дітей? Все просто – різний вік, різні етапи психологічного інтелекту та можливості сприйняття інформації. Наприклад, я займалася довгий час з хлопчиком 3 класу, який навчається в математичній школі і дуже любить комп’ютерні ігри (“дуже”, тут означає, що він грає по декілька годин в день і вигравати для нього – це мега важливо!!), ще він дуже комунікабельний. Що я з цього взяла собі на замітку:

 • Дитина краще засвоює граматику на відео-вправах;
 • Обов’язково, якщо все вірно, то в кінці на екрані він бачить зелену галочку, яку сприймає як перемогу!
 • Любить слухати аудіо-мовлення і потім спокійно робить тест на екрані, клікаючи наче у своїх іграх));
 • Не хоче писати багато вдома домашки і не любить письмові вправи на уроці. Рішення – список нових слів по темі від мене і говоримо 10-15 хв. усно зі мною по темі, використовуючи старі і нові слова та граматику. Будуємо діалоги як друзі.
 • Робимо вправи на запам’ятовування речень – snowball.
 • Виконуємо вправи, де заповнюємо пропуски, щоб не тратити час та не переписувати цілу вправу. 
 • Усно перекладаємо речення. Беремо лексику, яка часто зустрічається в іграх!

Саме такий метод підійшов одному з моїх учнів. Він був задоволений і батьки також! Репетитор англійської Солом’янський район Київ доступний до ваших послуг.

Англійська для дітей репетитор Київ: Поради батькам

Ще дуже важливий момент, щоб батьки не сильно заставили дитину і не “напрягали” щодня займатися англійською. Дуже важливо поговорити з дитиною про те, для чого йому чи їй потрібна англійська мова зараз і в майбутньому. Не треба пресувати дитину, але важливо нагадувати про домашню з англійської)! 

ВАЖЛИВО!!!! Якщо дитина категорично відмовляється займатися додатково, тому що в школі й так багато задають, варто поговорити з дитиною і вмовити спробувати пройти перше пробне заняття і тоді подумати разом, як бути далі. Можливо, дитина зрозуміє, що тут немає нічого напряжного, і можна спокійно 2 рази на тиждень займатися додатково з репетитором англійської. Якщо є побажання “без домашки”, то, будь ласка, будемо робити максимум на уроці, щоб обходитися без домашньої роботи з англійської.

Зважте всю інформацію вище і тоді вам буде легше оцінити ситуацію та знайти репетитора англійської Солом’янський район, Київ. Я готова обговорити всі моменти стосовно програми для дитини та врахувати ваші побажання для успішного засвоєння матеріалу з англійської мови вашою дитиною. Щаслива дитина – щасливі батьки – щасливий репетитор з англійської). Давайте усі будемо щасливими разом!

Якщо ваш пошук “Репетитор англійської Солом’янський район Київ” досі актуальний, тоді не втрачайте час і гайда до праці!

Коли раптом вам захочеться почитати відгуки про мене, то ось одна із платформ, де це можна зробити – https://kiev.repetitors.info/backoffice/a.php?z=q

Рейтинг
( 3 оцінки, середнє 5 з 5 )
Поділитися з друзями
Добавити коментар

 1. Катя

  Тетяна – чудовий репетитор без перебільшень. За порадою своїх друзів я швидко зв’язалася з нею і вже як півроку із задоволенням вивчаю англійську. Рекомендую!

  Відповіcти
 2. Лиза

  Как тютор мне сразу понравилась, вмеру строгая, все понятно объясняет и даёт хороший материал. Респект)

  Відповіcти