Мій профайл

Hi there!!!

репетитор з англійської

Мене звати Таня і я дуже хочу познайомитися з Вами та поділитися власним досвідом вивчення іноземної мови та методиками, які засвоїла під час навчання та спілкування з іншими прекрасними викладачами університету Шевченка. На даний момент пропоную свої послуги репетитора з англійської мови у Києві, Солом’янський район.

Украіна продовжує розвиватися, йти в Європу і впливати цим самим на нас, українців. Тому мабуть не потрібно говорити, що знання англійської мови сьогодні – це особистий обов’язок і надбання кожного. Це можна сказати одна з топових “галочок” у must know чи must do списку кожного з нас. І це дійсно круто!

Для прикладу, хочу поділитися з вами своїм таким невеликим цікавим спостереженням. В минулому році була з чоловіком у Грузії, як туристи з картою), і що мене дуже вразило, так це те, що кожний перехожий та громадянин цієї чарівної країни володіє англійською, хоча вона не завжди була ідеальною, проте зрозуміти можна абсолютно все. Погодьтесь, це багато про що говорить. До речі, у Грузії люди дуже гостинні))).

Думаю, не варто відкладати на потім своє майбутнє. Сьогодні навіть, щоб нормально заробляти в столиці, правтично на кожній співбесіді запитують, “який у вас рівень володіння англійською мовою?”. Більшість говорять “середній” (intermediate), хоча по факту все далеко не так, а як показує практика elementary((.

Гаразд, переконувати быльше не буду, ми живемо лише раз ы кожен вирішує сам, що йому робити і як рухатися далі. Далі розкажу трішки про себе та свій досвід.

Мій профайл

До репетитора з англійської мови почала ходити ще у 5 класі, на той час це взагалі був мій перший рік вивчення англійської в моїй маленькій сільській школі, відповідно рівень тут був не такий, як мені хотілося і я вирішила записатися до місцевого репетитора. Так і відходила до неї аж до 11 класу, поки не вступила до Київського вузу:). Тепер я знаю, що репетитор з англійської – це людина, яка вплинула на моє теперішнє життя і майбутнє. Протягом навчання брала участь в різних олімпіадах з іноземної і не раз привозила перемогу до своєї маленької школи.

Навчалася в КНУ ім. Тараса Шевченка протягом 6 років, закінчила Магістратуру, отримала диплом з відзнакою та спеціальність – “Перекладач з англійської та німецької мов” та “Філолог-дослідник”. Роки навчання пройшли чудово та досить активно. Проходила практику перекладача та викладача-асистента з англійської для старших курсів при Університеті Шевченка.

Перекладач
Перекладач

В процесі навчання я відвідувала курси з німецької мови в Гете Інституті (протягом 6 місяців). Свій перший досвід почала отримувати, працюючи приватним репетитором з англійської мови та перекладачем-фрілансером. Потім деякий період працювала перекладачем в компанії Global Management Challenge. Після закінчиння запропонували цікаву посаду в Національній Академії Наук України у міжнародному відділі (з 2012 – 2016 р). З часом захотілося попрацювати у міжнародному офісі столиці – влаштувалась в Universal Commerce Group (Rulla Project), де пропрацювала майже два роки Менеджером з розвитку бізнеса в Австралії та Канаді. Зараз вирішила трошки відпчити і попрацювати на саму себе)) як репетитор з англійської та копірайтер іноземною, рос, та рідною мовами. Працюю з різними проектами, як мірокредитування так і криптовалюта. Ось таке в мене цікаве та насичине професійне життя.

Зараз я закінчу писати про себе, бо насправді головне вже сказано, а багато читати ніхто не буде… та це не те, що я Вам хочу сказати, любі читачі, адже головне це те, що ви любите робити, і те, до чого Вас тягне, а я як раз і ділюся з Вами тим, що я люблю робити, аби Ви, маючи спільний інтерес та велике бажання, йшли до своєї цілі і дивували самі себе, а я спробую Вам допомогти!

 

Дякую!

Ваша Таня

Рейтинг
( 2 оцінки, середнє 4.5 з 5 )
Поділитися з друзями
Добавити коментар