Блог

Мій блог присвячується темі англійської мови: репетиторство, переклад, корисні навчальні методики та матеріали, статті, відео та безліч інших цікавих речей. Також, нещодавно я добавила ще одну категорію – копірайт англійською мовою (English copywriting). Цей напрямок для мене також цікавий, оскільки, я дуже люблю писати різні тематичні статті як рідною мовою, так і російською та ангійською.

блог репетитора

Для будь-якого бізнесу, а в першу чергу, інтернет-бізнесу, копірайт актуальний як ніколи раніше. Сподіваюсь, що мої ідеї та пропозиції стануть вам у нагоді і ви знайдете щось корисне для свого розвитку та додаткових конверсій. Пам’ятайте, цільова аудиторія, яка знаходить відповіді на свої запитання на вашому сайті – задоволена і знає, що робити далі на користь вашому бізнесу!

Блог Репетитора з Англійської Мови

Хочите почати вивчати англійську мову і знати її на належному рівні чи покращити свій теперішній рівень знань? Тоді ви на правильній сторіночці мого блогу). Я давно вже у цій сфері, маю багато задоволених учнів, клієнтів, та батьків своїх найменших учнів. Зі своєю донькою я також займаюся англійською, проте, навчати своїх не просто))), думаю вам це знайомо.,але ми стараємося і результат все одно є! Це радує мене як маму-репетитора, тому що в школі, нажаль, їй не дають тих потрібних знань, які потрібно мати уже в 6-7 років… це засмучує, тому ми працюємо, граємось і навчаємось). 

Якщо вам цікаво позайматися зі мною, можемо поговорити про це і домовитися про перше заняття. Буває таке, що мій графік повністю загружений і я відмовляю, проте ніколи не залишаю людину без варіантів. Наприклад, можу порадити іншого знайомого репетитора, або допомогти з підбором школи чи курсів онлайн. Доречі, знаю шикарний ресурс для перегляду рейтингу школи/курсів англійської мови – Enguide, тут ви знайдете те, що шукаєте (справжні відгуки студентів, ціни, методики, групи, індивідуалки, рейтинги, безкоштовні заняття). Не соромтеся, запитуйте і підкажу.

Якщо у вас є запитання та пропозиці по співпраці, прошу звертатися за телефоном указаним вище. Стосовно вартості за одне заняття, пропоную наступні варіанти: 1год./280* грн., 1,5 год./300*-350 грн.

* Ціна залежить від віку, рівня, часу проведення та мети вивчення іноземної учнем.

Блог Перекладача з Англійської Мови

Я починала з перекладу, і закохалася в нього з першого перекладеного документа. Зізнаюся, що це дуже непроста та скурпульозна робота, яка потребує багато часу, натхнення та відповідної винагороди. Кожний різновид прекладу по своєму особливий, цікави чи то нудний, захопливий і виснажливий. Часто потрібно мати профільні знання чи глибоке розуміння відповідної теми, тому для початку потрібно не лише визначитися з термінологією, але й також дослідити тему з різних джерел. 

Для кожного перекладача завжди є якісь свої улюблені документи для перекладу, теми та формати. Можу допомогти вам з перекладом різних матеріалів, документів, статей, висновків, протоколів, довідок, договорів і т. п.. Ціна обговорюється після огляду самого документа, тексту, чи статті. Дедлайн тут також дуже важливий!

Якщо це звичайний матеріал на стандартну тему без будь-яких специфічніх моментів, то за 1800 знаків (14 шрифтом без пр.), стандарт А4, ціна буде 200 грн. 

Я регулярно намагаюсь зробити свій блог корисним для своїх читачів, шукаю новинки в сфері репетиторства, вичення мови та перекладу і добавляю частинку свого досвіду. Дуже чекаю на ваші відгуки та пропозиції. Буду рада поспівпрацювати, знайти друзів, допомогти з вивченням англійської мови. 

Блог Репетитора та Перекладача: Відгуки Учнів

Оскільки, я працюю не лише самостійно, а й через посередників у вигляді спеціальних агенств з підбору репетиторів та учнів, де я зареєстрована, мої учні з радістю залишили відгуки про наш з ними навчальний досвід, ось, наприклад, на сайті https://kiev.repetitors.info  

блог відгуки репетитор

Мої Методики Викладання Англійської

Я ніколи не прив’язуюсь лише до якихось одних вправ чи методик, люблю різноманітний підхід, враховуючи побажання та потребу учня. Особливу увагу приділяю лексичному і комунікативному підходам. Доречі, в університеті, пам’ятаю був окремий предмет “комунікативні стратегії з англійської мови” спочатку його всі боялися)), але потім полюбили і зрозуміли, що за 45 хвилин заняття можна запам’ятати і вільно використовувати до 20-30 нових слів та фраз.

Принцип полягає в тому, що ти кожен говорить і викладач, і учні, синтаксис аж “горить” можна сказати, бо говорити потрібно спонтанно, багато і по темі. Вчитель обов’язково виправляє і допомагає в процесі, а учень використовує свій лексичний запас і новий поданий вчителем. 

Під час уроків я активно використовую:

  • аудіювання,
  • перегляд відео та післякомунікація з відповідями на питання,
  • вивчення ідіоматичних висловів, щоб зробити спілкування яскравішм та природнім,
  • пояснення граматики з паралельним виконанням великої кількості вправ+ відео на граматичну тему,
  • читання+відповіді на питання (показуємо розуміння тексту), не завчаємо тексти, а говоримо вільно.
  • Тести онлайн та на папері.
  • Спонтанне говоріння на задану тему з лістом нової лексиси, 
  • Підсумкова перевірка знань за місяць (загальний контроль мною протягом 20 хв у вигляді опитування, тесту, спілкування),
  • щоразу ми виділяємо 5 хв на повторення попереднього матеріалу, чи будь-якої теми, лексики з минулого проходження (це мегаважливо, знаю з власного досвіду)!
  • Меморігейм та інші інтерактивні заходи для розвитку пам’яті та кращого запам’ятовування (щоб “переключитися” і розрядити мозок).

Це не весь ліст з моїх уроків, проте основна частина). Якщо учень хоче приділити увагу якійсь конкретній лексичній чи граматичній темі, чи хоче покращити свою вимову, вміння слухати, говорити і т.п. – ми будемо все для цього робити разом!

 

Рейтинг
( 2 оцінки, середнє 4.5 з 5 )
Поділитися з друзями
Добавити коментар