Business English for you to learn and know!!!

Репетитор з бізнес-англійської в Києві

Привіт усім!!! Я зараз займаюсь інтенсивним курсом  викладання бізнес-англійської. Матеріали для викладання дуже ефективні, цікаві та практичні. Я пропоную займатися за книгами Market Leader (маю усі частини та рівні). Market Leader складається із різноманітних завдань для поповнення лексичного запасу, аудіювання, слухання, читання, граматики, усного спілкування та письма. Учні дуже задоволені цією книгою. До речі, її також використовують деякі міжнародні компанії для своїх працівників та навчальні центри з англійської мови на кшталт “Британської ради”. Для граматичної частини також використовую і інші матеріали та підручники, приділяючи особливу увагу знаменитій Grammarway про яку ви , мабуть, також чули.

Пропоную: 2-3 заняття в тиждень по 1,5 год. для дорослих з різним рівнем володіння англійською мовою. Вартість заняття 1,5 год/130 грн.

Звертайтесь: тел.: (067) 7241345

Всім привіт,
мене звати Tanya Tuchyk і я професійний перекладач з англійської мови. Вивчаю англійську мову щодня. Маю освіту в даному напрямку та час від часу займася репетиторством. Ще активно займаюсь копірайтингом на англійській мові в різних тематиках.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
Добавити коментар