Вчимо слова по темі!!!

Коли я займалася англійською зі своїм приватним репетитором в шкільні роки, то ще тоді помітила, що візуалізація мови (картинки до слів) сприяє швидшому засвоєнню нового матеріалу. Для початківців така методика завжди є цікавою та привабливою. Я завжди хотіла мати подібні матеріали у себе вдома і лише минулого року купила величезний візуальний словник з англійської мови, де представлені цікаві щоденні блоки тем зі всіма необхідними словами. Ось як він виглядає:

 

справжнісінький гігант у всіх значеннях цього слова!!!!

В чому полягає процес вивчення слів. Можна просто сидіти, і попиваючи чай, гортати сторінки цієї чудової книги, одночасно поглядати на картинки та повторяти слова. Працювати бажано по одній темі, потім по іншій і так далі. Все дуже просто і ненав’язливо. Пізніше скину вам декілька сторінок, сфотографованих з мого словничка))

Всім привіт,
мене звати Tanya Tuchyk і я професійний перекладач з англійської мови. Вивчаю англійську мову щодня. Маю освіту в даному напрямку та час від часу займася репетиторством. Ще активно займаюсь копірайтингом на англійській мові в різних тематиках.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
Добавити коментар